Ve středu 4. října reprezentovali vybraní žáci naší školu v minikopané. Družstvo bylo sestaveno napříč třídami druhého stupně.

Jmenovitě za naši školu bojovali Otto Fischer a Filip Slabihoudek z deváté třídy, Jakub Jordan, Tomáš Lehký a Jakub Maršíček z osmé třídy, Antonín Nerad a Václav Vízner ze sedmé třídy a Martin Bogdan, Jan Kmošek a Jan Sejk ze šesté třídy. Kluci ukázali, že umí zabojovat. Přestože nakonec skončili devátí, je nutno jim vyslovit zaslouženou pochvalu. Nejenže dokázali porazit jako jediní ze skupiny silného soupeře z vlašimské Vorliny, ale překonali i obě družstva z benešovské Základní školy Jiráskova. Krom sladké odměny kluci nasbírali zkušenosti a stmelili se jako družstvo. Přiště bude umístění třeba jště lepší.

Děkujeme za reprezentaci školy. Zuzana Bartoňková