Zahájení bylo v 8:30 a sešlo se sedm škol: Gymnázium Benešov, Benešov Karlov, Benešov Dukelská, Jiráskova Benešov, Týnec nad Sázavou, Netvořice a Krhanice.

Neveklov se bohužel nemohl dostavit. Losovali jsem si skupiny a sešli jsme se s Karlovem a Netvořicemi. Po krásné výhře s Karlovem 3:2 byli všichni nabití a ochotni bojovat o postup do finále. boj o první dvě místa skončil po remíze 3:3 s Netvořicemi. V souboji o třetí a čtvrté místo jsem se střetli s Týncem. Všichni jsme vstupovali na hřiště s tím, že musíme vyhrát, i když nás čekal těžký soupeř. Přestože to byl zápas vyrovnaný, Týnec nakonec vyhrál 3:2. Čtvrté místo nás zamrzelo a domů jsme odjeli zklamaní.

Hráči: Ondřej Vrabec, Tomáš Velebný, Tomáš Lehký, David Zvolenský, Filip Kňazúr, Jiří Salát, Jakub Štolc, Tomáš Dvořák, Jakub Žilák, Vladimír Šimek, Martin Skružný

Trenér: Pavel Ouřadník

Tomáš Dvořák, kapitán družstva