Přebor začal v 8.30 v Netvořicích, kde se sešlo šest škol. Gymnázium Benešov, Benešov Karlov, Benešov Dukelská, Týnec nad Sázavou, Netvořice a my.

Losovaly jsme si skupiny, my hrály s gymnáziem a Netvořicemi. Naděje jsme měly veliké, ale po prohraném zápase s gymnáziem naděje upadly. Druhý zápas jsme hrály s Netvořicemi, se kterými jsme remizovaly. Rozhodující zápas o třetí a čtvrté místo jsme hrály s Duklou. Myslely jsme si, že zápas je na plné čáře prohraný. Překvapením však bylo, že zápas byl po celou dobu vyrovnaný, dokud nepřišlo prodloužení. Zápas skončil 3:5 pro Duklu a my si domů přivezly čtvrté místo.

Hráči: Hana Černá, Natálie Brzáková, Johana Jordanová, Róza Ptáčková, Bára Bogdanová, Tereza Kočí, Aneta Malátová, Natálie Šindelářová, Anička Pjenčáková, Štěpánka Šimková a Aneta Kočí

Hana Černá, kapitánka družtva