Nové hrací prvky pro žáky prvního stupně

 

V loňském roce pořádala naše škola Bazar starých knih, her a hraček a také Rozloučení se školním rokem. Cílem těchto akcí bylo nejen zapojit žáky do organizace, pobavit je i rodiče, ale také vydělat peníze. V obou akcích pomáhal spolek Karhany, z.s. Podařilo se nám vybrat čátku převyšující 7000 korun. Díky tomu mohla škola pořídit kostky, které spestří přestávky, ale i výuku především žákům prvního stupně. Děkujeme tedy všem, kteří se podíleli, ať už žáci, rodiče nebo i dobrovolníci. Kostky si můžete prohlédnout v prvním patře naší školy.

A protože nezapomínáme ani na naše větší žáky, připomínám, že i letos pokračuje Recyklohraní - sběr starých baterií, drobného elektoodpadu a tonerů do tiskáren. Jsme už jen malý krůček od získání stolního fotbálku, který bude umístěn na druhém stupni. Prosím, třiďte s námi.

Děkuji Mgr. Zuzana Bartoňková