Dne 13. 11. 2017 proběhl v Benešově „Regionální přebor v šachu“. Naši školu reprezentovalo družstvo v Kategorii ZŠ - starší žáci ve složení: Otto Fischer (9. ročník), Tomáš Bláha (7. ročník), Jan Svoboda (5. ročník), Petr Nahodil (9. ročník) a Matyáš Štětka (8. ročník).Ve své kategorii chlapci obsadili 1. místo a zajistili si tak opětovný postup do krajského kola. Všem soutěžícím blahopřejeme a děkujeme za vynikající reprezentaci školy.

Děkujeme také rodičům, paní Markétě Fischerové a paní Markétě Svobodové za pomoc při organizaci a zajištění doprovodu na přebor.

Centrum sociálních a zdravotních služeb Poděbrady o.p.s. pod záštitou ministryně školství, mládeže a tělovýchovy Mgr. Kateřiny Valachové, Ph.D. vyhlásilo výtvarnou soutěž na téma "S batůžkem nebo s kufrem...Domov je doma". Naši školu reprezentovalo 8 prací žáků IV. třídy. V kategorii ZŠ 4. - 6. třída se na krásném 3. místě umístil Vojtěch Novák. Blahopřejeme k dosaženému úspěchu!