Byli jsme na McDonlald's Cupu s kamarády ze školy. Turnaj se konal v pondělí 23. 4. 2018, zúčastnilo se ho 16 fotbalových týmů.

Číst dál...

Pythagoriáda je jednou z matematických soutěží určených pro žáky základních škol a odpovídající ročníky víceletých gymnázií. Klade si za cíl zvýšit zájem o matematiku, její úlohy jsou koncipovány tak, aby byly pro děti atraktivní. Tak snad se to podařilo i v letošním 41. ročníku.

Číst dál...

Letos vyšel termín soutěže na 19.3., takže nám z účasti vypadl 7. ročník, který si užívá lyžařský výcvik v Krkonoších. Výsledky pro jednotlivé kategorie na prvních třech místech jsou následující:

Kategorie CVRČEK: Jan Višvarda, Bartoloměj Zvánovec, Eliška Pjenčáková

Kategorie KLOKÁNEK: Marek Švanda, František Koloros, Markéta Kmošková

Kategorie BENJAMÍN: Jan Kmošek, Dominika Stejskalová, Patrik Hőher

Kategorie KADET: Otto Fischer, Petr Nahodil, Pavla Kašpárková

Gratulujeme a přejeme hodně dalších radostí s matematikou ;-)

V tomto týdnu byly zveřejněny výsledky školních kol matematické soutěže Pangea. Děkujeme všem účastníkům z naší školy a gratulujeme Ottovi Fischerovi z 9. ročníku, který se z 688 účastníků ve své kategorii za Středočeský kraj umístil na 5. místě a postoupil do celostátního finále!

Jana Papoušková

2. 3. 2018 proběhl na naší škole další ročník recitační soutěže. Letos se místa předsedkyně poroty ujala paní Mgr. Tereza Kadlecová.