Ve středu 27. 11. reprezentovalo družstvo druhého stupně ve složení Tomáš Bláha, Antonín Koloros, Antonín Nerad (9. třída), Martin Bogdan, Oliver Jan Jerman, Jan Kmošek, Jan Sejk, Michal Vrabec, Krasimir Yoranov (8. třída) a Jakub Košťálek (7. třída) naši školu v halové kopané. Turnaj se konal na Střední zemědělské škole Benešov. Chlapci podali opravdu dobrý výkon, nevzdávali se, přesto jejich výkon nestačil na lepší soupeře z Týnce nad Sázavou, ZŠ Jiráskova, ZŠ Poříčí nad Sázavou ani ZŠ Vorlina. Chlapci skončili na pátém místě. I tak jim patří poděkování za reprezentaci školy a předvedený výkon.

Zuzana Bartoňková

V pondělí 11. 11. 2019 se konal v Benešově již tradičně přebor školních družstev v šachu. Ani letos nechyběli žáci naší školy. Konkrétně Tomáš Bláha z deváté třídy a Jan Svoboda, Tobiáš Riedl a Vojtěch Novák ze sedmé třídy. Přestože se chlapcům nepodařilo postoupit do krajské soutěže, bojovali statečně a za krásné 8. místo si jistě zaslouží pogratulovat a poděkovat jim za reprezentaci naší školy.

Zuzana Bartoňková

Ve středu 2. října se v Benešově konaly závody atletické všestrannosti pro žáky 1. stupně, kterého se zúčastnilo také družstvo deseti malých sportovců naší školy.

Číst dál...

I letos se naši žáci zúčastnili soutěže Přírodovědný klokan, která je připravena pro 8. a 9. ročník (kategorie Kadet) a pro středoškoláky (kategorie Junior).

Číst dál...

V březnu 2019 proběhlo školní kolo soutěže, kterého se zúčasnilo 105 žáků z druhého až devátého ročníku naší školy. Nejúspěšnější ve svých kategoriích byli: Veronika Svěráková (3. ročník), Lukáš Cabalka (5. ročník), Marek Švanda (6. ročník) a Jakub Maršíček (9. ročník).

Číst dál...