Žáci naší školy vyrazili do Netvořic na Okresní turnaj v házené. Dívky v pondělí 5. 6. a chlapci o den později. Obě družstva podala velmi dobrý výkon, přesto jsme nakonec skončili v obou kategoriích šestí. Dívky i chlapci nasbírali cenné zkušenosti, které jistě v příštím roce zúročí. Vynikl Jakub Jordan, který si převezl diplom Nejlepšího střelce za nejvíce vstřelených branek. Všem reprezentantům naší školy děkujeme.

Monika Musialová, Zuzana Bartoňková

Do okresního kola, které proběhlo 28.5. na gymnáziu ve Vlašimi, postoupil za naši školu František Koloros. Soutěžil v kategorii pro 5. ročník a vedlo se mu výborně! V konkurenci téměř stovky soutěžících své kategorie se umístil spolu s dalšími na krásném 6. - 12. místě. Gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci.

Jana Papoušková

Pythagoriáda je jednou z matematických soutěží určených pro žáky základních škol a odpovídající ročníky víceletých gymnázií. Klade si za cíl zvýšit zájem o matematiku, její úlohy jsou koncipovány tak, aby byly pro děti atraktivní. Tak snad se to podařilo i v letošním 41. ročníku.

Číst dál...

Byli jsme na McDonlald's Cupu s kamarády ze školy. Turnaj se konal v pondělí 23. 4. 2018, zúčastnilo se ho 16 fotbalových týmů.

Číst dál...

V tomto týdnu byly zveřejněny výsledky školních kol matematické soutěže Pangea. Děkujeme všem účastníkům z naší školy a gratulujeme Ottovi Fischerovi z 9. ročníku, který se z 688 účastníků ve své kategorii za Středočeský kraj umístil na 5. místě a postoupil do celostátního finále!