Naše redakce slaví první narozeniny!!! Chtěli bychom Vám všem moc poděkovat za úžasný rok strávený ve Vaší společnosti. Ve školním roce jsme vydali devět čísel. Osm normálních a jedno speciální k 60. výročí školy. Letos jsme se rozhodli pro zásadní změny. Rozšířili jsme redakci, změnili grafiku ... Nově nám s časopisem pomáhají paní učitelky Jana Macháčková a Lucie Kolorosová. V našem časopise i nadále najdete staré rubriky, na které jste byli zvyklí, ale i některé zbrusu nové. Celá početná redakce Vám přeje příjemnou zábavu..

Růžové listy - prosinec 2019

Růžové listy - říjen, listopad 2019

Růžové listy - září 2019

Růžové listy - květen 2019

Růžové listy - duben 2019

Růžové listy - únor, březen 2019

Růžové listy - leden 2019

Růžové listy - prosinec 2018

Růžové listy - listopad 2018

Růžové listy - říjen 2018

Časopis má vlastní emailovou adresu - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. -, na kterou můžete zasílat své názory, připomínky nebo dotazy. Celá redakce Vám přeje příjemnou zábavu.