Po téměř dvou a půl letech od zahajení sběru elektroodpadu, baterií a tonerů do tiskáren získala naše škola první odměnu. Za více než 320 kilogramů baterií, 473 kilogramů elektroodpadu a více než 40 kilogramů tonerů či jiných náplní do tiskáren jsme získali stolní fotbálek značky Buffalo. Ráda bych touto cestou poděkovala všem rodičům, prarodičům, strýcům či tetičkám za pomoc při sběru. Nejen, že naši žáci mají o něco pestřejší přestávky, ale hlavně jsme pomohli přírodě. Akce rozhodně nekončí, sbíráme dál. Donést můžete jakékoli drobné elektro, tonery i baterie. Prosím, nenoste do školy žárovky, ty patří do nebezpečného odpadu a my s nimi zde nemůžeme nakládat.

Děkuji a přeji klidné svátky vánoční a vše dobré do nového roku. Zuzana Bartoňková