Ohlédnutí za loňskou soutěží „Přeměna odpadu na zdroje“

Na jaře loňského roku se tehdejší šestá třída zapojila do celostátní soutěže „Přeměna odpadů na zdroje“, kterou vyhlásilo Ministerstvo průmyslu a obchodu. Je mojí milou povinností seznámit všechny, kdo navštěvují naše webové stránky, s tím, že ačkoliv naši žáci se svým „Domkem z PET lahví“, o kterém jste si mohli přečíst článek již v dubnu loňského školního roku, na stupně vítězů nedosáhli, MPO na nás nezapomnělo. Po uzavření a vyhodnocení celé soutěže jsme od ředitelky odboru ekologie Ing. Pavlíny Kulhánkové dostali nejen Katalogy, ale především děkovný dopis. V katalozích je možno prohlédnout si vítězné projekty zapojené do soutěže a k nahlédnutí jsou v budově školy. V dopise jsou slova chvály a díků. Poděkování patří všem, kteří se alespoň pokusili přírodě pomoci. A naši žáci to jsou a patří tedy především jim velké díky. A letos to zkusíme znovu.

Za celou třídu Mgr. Zuzana Bartoňková