Milí prvňáčci,
toto je poslední týdenní plán, ve kterém vás takto oslovuji. V příštím týdenním plánu už to bude „Milí druháčci“. 

Máme před sebou posledních společných pět dnů v první třídě. Každý den budeme končit v 11.30 – i v úterý.

V pondělí se budeme ještě učit z vašich učebnic a pracovních sešitů. Od úterka si už je nechej doma. V úterý si přines do školy aktovku pouze s penálem, žákovskou knížkou a svým čtenářským notýskem. Domů si v aktovce odneseš učebnice do 2. třídy. Ve středu dopoledne jsme pozváni na oslavu narozenin k Eričce. Pokud bude hezké počasí, vezměte si s sebou opět plavky a ručník. Snad to tentokrát vyjde. Ve čtvrtek si opět přines do školy penál. V pátek už budeš potřebovat pouze desky na vysvědčení. V pátek budeme ve třídě končit přibližně v 8. 45, pak půjdeš do družiny nebo domů podle toho, co tvoji rodiče vyplnili na lístku z družiny. Připomínám, že družina v pátek funguje do 13hod.

Během úterý a středy si prosím vykliď skříňku v šatně, vše kromě přezůvek si odnes domů. Ve čtvrtek budeme společně skříňky umývat. Klíček od skříňky si pak doma pečlivě ulož, ať ho po prázdninách najdeš.

Přines prosím 24Kč za autobus do Psár, kde jsme byli ve čtvrtek 22.6.

Tento týdenní plán už nemá žádné sebehodnocení, nenos mi ho nazpátek.

Tentokrát ti přeji nejen hezký týden, ale také krásné prázdniny.
Lucka Kolorosová

 

Milí rodiče, prosím podepište v žákovské knížce informaci o ukončení vyučování v úterý 27.6. v 11.30. Také prosím podepište Dohodu o zakoupení pracovních sešitů, vložila jsem ji dětem do žákovské knížky. Děkuji.

Prosím, myslete během prázdnin na to, že dva měsíce bez čtení, počítání a psaní jsou pro děti po první třídě příliš dlouhá doba na to, aby toho hodně nezapomněli. Ušetříte jim (i nám) spoustu práce a námahy, pokud budou alespoň občas i během prázdnin počítat, určitě číst. A největší kámen úrazu bývá po první třídě zapomenutí psacích písmen.

Moc vám děkuji za hezký rok s vašimi dětmi a za všechnu pomoc a příjemnou spolupráci. Těším se na příští školní rok s vámi a vašimi druháčky.