Ve škole se konaly v pátek 29. 11. adventní trhy. Na jejich realizaci se podíleli učitelé, rodiče i žáci.

Nabídka výrobků bylo opravdu široká. Ke koupi bylo vánoční cukroví, svícny, stojany na tužky, svíčky, adventní věnce, andělé, skřítci, hrnky, dárkové tašky, čaje, pletené i háčkované šály a čepice a mnoho dalšího. Letos přibyl dětský koutek, kde si mohly děti malovat, zahrát společenské hry a vyrobit malou čepičku. Novinkou byla i šatna. Adventní trhy se staly pěknou tradicí. Letos se prodalo veškeré zboží, díky čemuž je zisk neuvěřitelných 14463 Kč. Peníze budou využity k nákupu dalších vzdělávacích polepů v naší škole. Unie rodičů touto cestou děkuje všem, kteří se na realizaci podíleli a přeje všem šťastné a veselé Vánoce a vše nejlepší do nového roku.

Zuzana Bartoňková