Děti ze 4. třídy a také naše mažoretky se zapojily do celorepublikového happeningu "Jsem laskavec".

Byly jedním z 628 týmů, které se rozhodly v rámci Světového dne laskavosti vykonat dobrý skutek, udělat někomu radost, a tím projevit svou laskavost. My jsme se rozhodli, že zpříjemníme den lidem z Domova Laguna v Psárech. Připravili jsme si pro ně vystoupení, kde děti zpívaly, tancovaly, hrály na hudební nástroje, mažoretky se předvedly se svou novou skladbou. Naše cesta do Psár určitě splnila svůj účel. Jednak se připravené představení líbilo, v Domově Laguna bylo to dopoledne veselo a jednak si naše děti uvědomily, jak je příjemné dělat dobré skutky, nemyslet jen na sebe a být milý a laskavý k druhým lidem. Fotky z této hezké akce si můžete prohlédnout zde.

Lucie Kolorosová