16. 11. přijel do naší školy fotbalový trenér pan Kormaník s kolegou na dvě hodiny Tv. FAČR nabízí program s názvem Škola v pohybu v rámci projektu Můj první gól.

Pan Kormaník pracoval s dětmi první a druhé třídy, další hodinu s dětmi ze třetí třídy. Hodina Tv byla zaměřena na celkový pohybový rozvoj. Děti hrály různé zábavné hry. Přeskakovaly oheň, který představovalo lano, pěnovým míčem házely do branek, trénovaly zádové i břišní svaly. Pan trenér vedl hodinu moc pěkně, děti odcházely zpocené a spokojené. Spokojené byly i paní učitelky, které viděly nové hry, obměny známých her a získaly inspiraci na hodiny tělocviku, viděly metodiku hodiny. Škola obdržela také dárek v podobě nových pomůcek do hodin Tv. Do budoucna bude naše škola spolupracovat s panem Voráčkem, který působí jako regionální fotbalový trenér na Benešovsku.

Jana Macháčková

Fotografie zde.