Děti z první, čtvrté a páté třídy se zúčastnily v rámci tělesné výchovy bruslení na zimním stadionu v Benešově. Učily se bruslit s učitelkami, s paní trenérkou Hanikýřovou a veliký dík patří i rodičům, kteří hodně pomáhali. Bruslení bylo moc fajn, dětem se výuka líbila.

Jana Macháčková

O pololetních prázdninách 1. února 2019 a o jarních prázdninách 4. - 8. února 2019 bude školní družina uzavřena.

Žáci první a deváté třídy se zapojili do projektu Deváťáci patroni prvňáčků. 21.12.2018 se konalo první setkání dětí z první třídy s dětmi z deváté třídy. Každý deváťák si vzal pod svou ochranu žáka z první třídy. Seznámili se, popovídali si, zahráli si hru, prvňáčci darovali dětem dárek a vytvořili společně plakát. Projekt bude pokračovat do konce školního roku, děti se moc těší na další setkání.

Jana Macháčková